Wykreujemy Twój wizerunek w sieci!

Poprowadzimy Twój fanpage facebook, stronę internetową, obsłużymy inne kanały social media.

Zajmujemy się kompleksowym kreowaniem wizerunku marki w sieci! Prowadzimy kanały social media, na których aktywni są Twoi klienci z naciskiem na portal facebook. Moderujemy treści, angażujemy użytkowników, monitorujemy sieć by odpowiednio szybko reagować na wzmianki o Twojej firmie. Przeprowadzamy akcje mailingowe ukierunkowane na konkretny cel marketingowy. Wdrażamy inne narzędzia wspomagające marketing i sprzedaż w Twoim przedsiębiorstwie!

 

Jak to zrobimy?

W trzech prostych krokach!

1 krok – Strategia

Działania marketingowe w internecie (na facebooku, w innych kanałach social media, wyszukiwarce i sieci partnerskiej) wymagają odpowiedniej strategii. Wspólnie wyznaczymy cele, narzędzia i sposoby ich realizacji. Konsekwencją dobrze obranej strategii będzie efekt kuli śnieżnej.

2 krok – Sposób komunikacji

Grupa Twoich klientów to ludzie z określonej grupy wiekowej, miejsca zamieszkania, o określonych zainteresowaniach. Aby do nich dotrzeć i zdobyć ich zaangażowanie należy określić najskuteczniejsze kanały komunikacji a następnie opracować stosowny sposób komunikacji wyróżniający Twoją firmę! Mówimy tu nie tylko o słowie pisanym ale również grafice i branded content.

3 krok – Narzędzia

Wykorzystując aplikacje możesz przedstawić swoją ofertę, prowadzić sprzedaż grupową, pozyskiwać istotne informacje na temat opinii Twoich klientów wszystko po to by realizować Twój cel marketingowy.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!