Możecie spodziewać się po nas dwa razy więcej.

Poznaj naszą ofertę

Internet

Strony internetowe

Internet to obecnie podstawowe i niezbędne narzędzie służące do utrzymywania kontaktu z klientami oraz kreowaniu swojej marki w internecie. Firmowa witryna internetowa stanowi wizytówkę przedsiębiorstwa, dlatego powinna ona zostać przygotowana w profesjonalny i rzetelny sposób zapewniający intuicyjny sposób dostarczać trafnych informacji na temat firmy, produktów oraz usług.

Z uwagi na fakt, iż użytkownicy internetu coraz częściej przeglądają jego zasoby za pomocą urządzeń mobilnych, uczynimy Twoją stronę internetową responsywną tj. zapewniającą odpowiednią prezentacji treści na wszelkich urządzeniach mających funkcję przeglądania internetu.

Facebook i inne media społecznościowe

Jesteśmy tam gdzie są Twoi klienci i rynki zbytu! Dzięki mediom społecznościowym a w szczególności portalowi Facebook jesteśmy w stanie wzmocnić wizerunek Twojej marki, rozszerzyć rynki zbytu czy też pozyskać istotne dane i opinie od konsumentów. Media społecznościowe to możliwość nawiązania i kształtowania bezpośredniej relacji z klientem.

Zaistniej w mediach społecznościowych oraz osiągaj założone cele we współpracy z nami!

Czytaj więcej

Systemy CMS

Podstawową funkcją systemów CMS jest oddzielenie wyglądu strony od jej treści. Po dodaniu nowych informacji system zapisuje je w bazie danych i automatycznie generuje nowe podstrony.

W elastyczny sposób można rozbudowywać serwis o nowe treści zachowując spójność graficzną. Rozwiązanie to idealnie nadaje się dla klientów, którzy tworzą dużo treści i ważna jest dla nich ich aktualność.

Hosting

Naszym klientom w celu kompleksowej obsługi zapewniamy również usługę hostingową tj. zapewnienie miejsca na serwerze dla przechowania strony internetowej, kont pocztowych, oraz innych plików.

Kampanie bannerowe

Opracowujemy oraz przygotowujemy wszelkie formy statyczne oraz animowane bannerów internetowych służących kampaniom internetowym w sieciach afiliacyjnych czy też na poszczególnych portalach.

Oferujemy projektowanie oraz animowanie banerów w technologii Flash.

Branding

Logo

Logo to podstawowy element służący identyfikacji przedsiębiorstwa czy też produktu. Logo zaprojektowane przez nas będzie posiadać następujące cechy:

  • w sposób istotny wyróżni przedsiębiorstwo na tle konkurencji,
  • spójny znak graficzny w ciekawy sposób połączy nazwę, przesłanie firmy oraz jej atuty, stanowiąc integralny element strategii przedsiębiorstwa,
  • warianty graficzne oraz kolorystyczne pozwolą na aplikację logo na wszelkich możliwych nośnikach.

Możemy Państwa zapewnić, iż dobre logo przetrwa próbę czasu i będzie aktualne tak samo dziś jak i za kilka lat.

Kompleksowa identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna przedsiębiorstwa lub produktu to spójny system tożsamości wizualnej określający sposób i formę komunikacji z otoczeniem, odzwierciedlający aspiracje przedsiębiorstwa i oczekiwania odbiorców.

Przygotowujemy mniej i bardziej złożone księgi znaku zawierające m.in. takie elementy jak:  logokolorystykatypografiawizytówkipapeteria firmowateczki ofertoweplakaty, baner, pojazdy firmowe i inne.

Klient otrzymuje dokument opisujący sposoby i reguły używania materiałów graficznych i logo. Przedsiębiorstwo posiadające księgę znaku wdraża spójne komunikaty dzięki czemu odróżnia się od konkurencji i staje się bardziej widoczne dla konsumentów.

Naming

Pomożemy wykreować Ci jak najlepszą nazwę dla Twojej firmy, projektu. Nazwę, która będzie odpowiednio przystosowana do typu Twojej firmy, charakterystyki konsumentów, położenia geograficznego, wzbudzająca dobre emocje pozwalająca zaistnieć w internecie.

Hasła reklamowe

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego pomimo podobnej jakości i stażu jedne produkty są bardziej popularne od innych? Często dzieje się to dzięki zwięzłym i łatwo zapamiętywanym hasłom reklamowym, które niezdecydowanym klientom podświadomie pomagają podjąć decyzję.

Strategia marki

Każda firma czy też produkt potrzebuje strategii czyli kompleksowego planu, mającego za zadanie wykreować produkt, jego skojarzenia z organizacjąwyobrażenia użytkownikacechy użytkowe czy design. Strategia skupia wszystkie te cechy dzięki czemu można określić spójny przekaz pozwalający przedsiębiorcy na stałą kontrolę kierunku rozwoju marki oraz wprowadzanie jego korekt.  

Audyt wizerunku

Audyt wizerunku to kompleksowa analiza, której przedmiotem jest firma czy też produkt, pozwalająca określić jakoś oraz spójność strategii przedsiębiorstwa.

Na podstawie opracowania przedsiębiorstwo ma możliwość podjęcia kroków w celu  wprowadzenia zmian i korekt do obecnej strategii marketingowej lub też może stanowić podwaliny dla przygotowania zupełnie nowej strategii.

Materiały promocyjne / druk

Katalogi

Dobra oferta wymaga odpowiedniej i profesjonalnej prezentacji. Katalog to prestiżowa forma komunikacji z klientem.

Projektujemy profesjonalne katalogi o zoptymalizowanej strukturze prezentacji danych, profesjonalnie zredagowanej treści oraz wysokiej jakości materiałów graficznych. Odpowiednia prezentacji oferty ma duży wpływ na wybór konsumenta.

Dla naszych klientów sprawujemy również pieczę nad wydrukiem, dbamy o jego wysoką jakość i odpowiednią cenę.

Wizytówki / teczki / papier firmowy

Projektujemy oraz drukujemy podstawowe nośniki firmowej komunikacji z kontrahentami. We wszystkich popularnych formatach.

Ulotki / plakaty

Projektujemy i drukujemy popularne nośniki promocji. Dbamy o ich odpowiednią prezencję i ekspozycję kluczowych treści dla przekazania jasnego i czytelnego komunikatu promocyjnego.

Gazetki ofertowe / promocyjne

Aktualne informacje na temat naszej oferty pozwalają na utrzymanie ciągłego kontaktu z klientami, umacniają relację i przekładają się na sprzedaż. Projektujemy i drukujemy atrakcyjne w formie i przekazie gazetki ofertowe.

Systemy wystawiennicze

Targi handlowe, imprezy promocyjne i eventy to dobry sposób na dotarcie do nowych klientów. Pomagamy firmom zadbać o ich odpowiednią prezentację podczas tego typu wydarzeń. Projektujemy oraz dostarczamy gotowe systemy wystawiennicze typu: ścianki wystawiennicze, tablice, rollupy, banery, flagi oraz inne.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!